ZHP Wejherowo

W ubiegły weekend w Wejherowie odbył się długo wyczekiwany rajd dh Wicka! Patrole w pionach harcerzy starszych i harcerzy młodszych miały okazję zwiedzić w ciekawy sposób Wejherowo, dowiedzieć się nie tylko wielu nowych rzeczy ale i popisać się swoją wiedzą, a także mogli podziwiać piękne piaśnickie lasy. Wszyscy wykazali się odwagą i samozaparciem, dzielnie maszerując przez wiele kilometrów, nie tracąc sił ani humoru. Gratulujemy wszystkim zdobytych wyróżnień i widzimy się za rok!

Wzięcie udziału W uroczystościach w lesie piaśnickim w tym roku wiązało się z dużym wyzwaniem. W strugach deszczu stawiły się: 66WDH Paraiso która pełniła służbę przy sztandarze, 12 DH im. AK Baszta z Kostkowa z dh pwd Beatą Bujak, 24 BDH z dh pwd Wojciechem Hejmowskim, 11 WGZ Zdobywcy Kosmosu z dh hm Zofią Wysocką, 13 WDH oraz członek komendy hufca dh phm Rafał Hebel.

Na stanicy harcerskiej "Cedron" prace przy remoncie domku który został uszkodzony wciąż trwają.

Nasze grono instruktorskie przy pomocy rodziców odbudowują to co zostało zniszczone przez pogodę.

Dziękujemy wszystkim za pomoc!